Dopoldanske govorilne ure – razredniki
RAZRED | RAZREDNIK | DAN, URA |
1. A | URŠKA DOLES | ponedeljek, 12.00–12.45 |
1. B | MOJCA HRIB | torek, 12.25–13.10 |
1. C | ANA PETELIN GRUBIŠIČ | sreda, 12.00–12.45 |
1. D | BREDA ČUK | torek, 12.25–13.10 |
2. A | ERNA DIBITONTO | torek, 11.35–12.20 |
2. B | DAŠA PLUT PERHAVEC | petek, 9.55–10.40 |
2. C | SUZANA VRABEC | torek, 9.55–10.40 |
2. D | SMILJANA BRATUŽ | torek, 10.45-11.30 |
3. A | MAŠA SADOVSKI | torek, 11.35– 12.20 |
3. B | ANDREJA GULIČ | sreda, 12.20–13.10 |
3. C | TADEJA BOGDAN | ponedeljek, 9.55–10.40 |
3. D | TEA ČANDEK VALENČIČ | petek, 8.50–9.35 |
4. A | INES DOBEC | petek, 8.00- 8.45 |
4. B | MARJETKA VIČIČ | četrtek, 8.00- 8.45 |
4. C | SUZANA ČEHOVIN VERČ | torek, 8.00- 8.45 |
4. D | VERONIKA NORČIČ | četrtek, 8.50 – 9.35 |
5. A | VESNA PERHAVEC | torek, 8.50–9.35 |
5. B | MATEJA JERINA | sreda, 8.50–9.35 |
5. C | MAJA ČEH | četrtek, 8.50–9.35 |
6. A | URŠKA RUŠNJAK | četrtek, 8.50 – 9.35 |
6. B | VANJA SAKELŠEK | ponedeljek, 9.55 – 10.40 |
6. C | SILVIJA OVEN | petek, 8.50–9.35 |
6. D | KATJA ŠIRCA ILINČIČ | sreda, 11.35–12.20 |
6. E | KATJA TRAMPUŽ | torek, 8.50 – 9.35 |
7. A | JASMINA MARTINI | četrtek, 10.45–11.30 |
7. B | ŠPELA LIPANJE SORTA | torek, 8.50–9.35 |
7. C | NEŽA PAHOR | petek, 8.00 – 8.45 |
7. D | BLAŽ GEC | torek, 10.45-11.30 |
7. E | SMILJANA PAVLETIČ | ponedeljek, 8.00 – 8.45 |
8. A | MATEJ MAVER | ponedeljek, 9.55 – 10.40 |
8. B | URŠKA MESAR | četrtek, 9.55 – 10.40 |
8. C | ALJAŽ MIKUŠ | |
8. D | DANILO RAVBAR | ponedeljek, 9.55 – 10.40 |
9. A | KONRAD BOŽEGLAV | torek, 9.55–10.40 |
9. B | LUCIJANA REBEC | torek, 8.00 – 8.45 |
9. C | MAJA MRŽEK | četrtek, 9.55–10.40 |
9.D | KATARINA KOVAČ | |
Lokev | ||
1. in 2. r. | PETRA MISLEJ | sreda, 12.25–13.10 |
3. in 4. r. | BARBARA STARC | sreda, 12.25–13.10 |
Dopoldanske govorilne ure – nerazredniki
NERAZREDNIK | POUČUJE | DAN, URA |
LJUBICA BENČIČ | PB PŠ Lokev | četrtek, 11.35–12.20 |
ELEONORA STANIĆ OSTOUŠKA | PB, kabinet Ljudska univerza | ponedeljek, 11.30 – 12.15 |
KATJA GUŠTIN | druga učiteljica v 1. razredu | ponedeljek, 12.00-12.45 |
JANEZ JURANČIČ | Učitelj tehnike, v PB | sreda, 9:55 – 10:40 |
KATJA KOVAČ | učiteljica športa | sreda, 9.55–10.40 |
KATJA OREL | SLJ | torek, 8.50–9.35 |
DAVID KUNSTEK KNEŽEVIČ | učitelj v PB – delno | torek, 9.40–10.25 |
MARIJA ŠTEKAR KOŠUTA | Učiteljica SLJ | torek, 8.50-9.35 |
VESNA MALOVEC | učiteljica v PB | ponedeljek, 10.45–11.30 |
HELENA ŠKABAR TUČKA | druga učiteljica v 1. razredu | torek, 12.25–13.10 |
DARJA MATEVLJIČ | učiteljica zgodovine | sreda, 10.45–11.30 |
IGOR MEDEN | učitelj športa | torek, 10,45–11,30 |
MATEJA MELAN | LUM, LS 1, LS2, LS3 , ŽUU | četrtek, 11.35–12.20 |
VESNA MUHA SLADOJE | učiteljica športa | ponedeljek, 11.35–12.20 |
MARINA PALJK | učiteljica angl. na razr. stopnji | sreda, 11.35–12.20 |
IRENA OREL | učiteljica angleščine, učiteljica PB | torek, 11.35–12.20 |
ZORAN PEJIĆ | učitelj računalništva | torek, 9.55–10.40 |
TANISA PIPAN | učiteljica v PB | ponedeljek, 9.55–10.40 |
MOJCA GEC | učiteljica angleščine | petek, 10.45–11.30 |
VESNA RENER | učiteljica v PB | petek, 11:35–12:20 |
VESNA SOVDAT | učiteljica v PB | ponedeljek, 11.35–12.20 |
ANJA KOFOL | učiteljica angleščine | ponedeljek, 10.45-11.30 |
KARMEN TAVČAR | učiteljica DSP | ponedeljek, 11.35 –12.20 |
NADJA VOVK | druga učiteljica v 1. razredu | sreda, 12.00–12.45 |
MOJCA SOSIČ | matematika | sreda, 9.55 – 10. 40 |
URŠKA ŽERJAL | učiteljica v PB | torek, 10.45–11.30 |
SARA FURLAN | učiteljica v PB | sreda, 11.35 – 12.20 |
MOJCA ŠTOK | učiteljica v PB | četrtek, 11.35-12.20 |
ANA URŠIČ | učiteljica v PB | torek, 10:45 – 11:30 |
MONIKA ŠČUKA | učiteljica v PB | petek, 10:45 – 11:30 |
EVA GOMBAČ | učiteljica v PB | sreda, 11:35 – 12:20 |
EVA ROLIH | učiteljica v PB in učiteljica DSP | četrtek, 11:35 – 12:20 |
INES PAHOR | učiteljica v PB in učiteljica LUM | torek, 10:45 – 11:30 |
POLONA PAHOR | učiteljica DSP za učence priseljence in knjižničarka | torek 8.50– 9.35 |