OBVESTILA – 19.3. 2021

tako kot sem vas že obvestila, okužbe učencev na šoli skokovito naraščajo. Kontaktirali smo NIJZ, MIZŠ, CZ in se na podlagi trenutne situacije odločili, da v izogib širjenju okužbe, karanteno nekaterim oddelkom podaljšamo.

Torej – (vsaj) do vključno srede, 24.3.2021 ostajajo v karanteni učenci naslednjih oddelkov: 1. B, 2. A, 3. E, 5. C, 6. A, C, 7. B, C, D, E, 8. A, C, D, 9. A. 9. B ostaja v karanteni do vključno četrtka, 25.3.2021.

Učenci, ki so v karanteni, bodo nadaljevali s poukom na daljavo, ostali prihajajo v šolo, vendar samo ZDRAVI.

V kolikor bo prišlo do novih sprememb, boste obveščeni preko sms-ja in e asistenta. Spremljajte tudi spletno stran šole, kjer vas sprotno obveščamo o stanju na šoli.

Kljub temu, da nam ne kaže prav dobro glede širjenja okužb verjamem, da bomo s skupno odgovornostjo dosegli, da bo šolsko okolje prav kmalu ponovno zdravstveno varno za vse učence naše šole. Ne pozabite #skupajzmoremo

OBVESTILA – 19.3. 2021

okužbe učencev se na naši šoli bliskovito širijo, od petka 19. marca 2021 ostajajo zaradi okužbe učenca/ke v karanteni  1. b, 2.a, 3. e, 6. a, 7. b in c ter 9. b razred. Skupno imamo v karanteni že 15 oddelkov.

NIJZ je o situaciji obveščen; opozarjajo, da je to posledica angleškega sev-a, ki se hitro širi.

Danes bomo kontaktirali MIZŠ, o nadaljnjih ukrepih boste obveščeni.

OBVESTILA – 18.3. 2021

Zaradi okužbe učenca v 5.c ostajajo učenci od petka, 19.3. 2021 do vključno srede 24. 3. 2021, v karanteni. Starši so bili obveščeni preko e-sporočila.
Pouk za učence bo potekal na daljavo.
Prosimo, spremljajte obvestila učiteljev v e asistentu.

OBVESTILA – 18.3. 2021

Zaradi okužbe COVID v 9.a in 7.e razredu ostajajo učenci do vključno srede 24. 3. 2021, v karanteni. Starši so bili obveščeni preko e-sporočila.
Pouk za učence bo potekal na daljavo.
Prosimo, spremljajte obvestila učiteljev v e asistentu.

(Skupno 7.597 obiskov, današnjih obiskov 13)