Priporočila o telesni dejavnosti v času širjenja korona virusa: SLOfit  ter NIJZ stran

verjetno  ste zaskrbljeni glede širjenja korona virusa. Obveščamo vas, da na šoli budno spremljamo dogajanja v povezavi s tem.  Kot smo vas že obvestili, smo sprejeli preventivne ukrepe, z njimi smo seznanili učence in učitelje.  Naročili smo že dodatne količine razkužil, ki jih bomo namestili po razredih.  Učitelji vsakodnevno bdijo nad učenci, jih sproti informirajo in skrbijo za higieno.  V kolikor zaznajo,  da kdo  izmed učencev  kašlja ali se slabo počuti, nemudoma obvestijo starše,  da jih odpeljejo domov. Tisti,  ki so prehlajeni in kašljajo so še bolj dovzetni za okužbo s korona virusom. Učitelji učencem, ki se slabo počutijo, tudi merijo telesno temperaturo.

• Na šoli smo sprejeli Načrt zagotavljanja kontinuiranega dela
  • Imenovali smo delovno-koordinacijsko skupino šole, ki  usklajuje  izvajanje načrta za koordinacijo aktivnosti v času pojavljanja in širjenja korona virusa.
  • Na šoli smo določili tudi prostor – izolirnico, ki je namenjena morebitni potrebi po karanteni.

O vseh novih ukrepih in dogajanju v povezavi s korona virusom, vas bomo sproti obveščali.

Korona virus – posodobljene usmeritve MIZŠ RS 6. 3. 2020

Dodatni preventivni ukrepi 12. marec 2020
Obvestilo o zaprtju šole od 16. marca 2020
Obvestilo staršem 13. marec 2020 koda eA za komunikacijo